Porozmawiajmy o dietach

 

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
72

Alkaliczna (zasadowa)

Dzisiejszy styl życia, charakteryzyjący się wszechobecnym pędem i stresem, które są nawet w sposobie i jakości jedzenia, prowadzi do zaburzenia równowagi kwasowo-zasadowej organizmu, czyli do jego zakwaszenia. Jak to się przekłada na jakość naszego życia? Powoduje złe samopoczucie, przemęczenie, otyłość i w końcu wiele chorób, nawet takich jak cukrzyca, depresja czy rak. Ale można temu zaradzić.

Czytaj więcej...

 
9

Detoks (oczyszczająca organizm w 4 tygodnie)

Dietę detoksykacyjną, czyli oczyszczającą organizm z toksyn, opracowała m.in. Natalia Rose, certyfikowana dietetyczka kliniczna, dyrektor ds. odżywiania w Elizabeth Arden Spa w Nowym Jorku. Usunięcie toksyn z organizmu doskonale ułatwia pozbycie się dodatkowych kilogramów. 

Czytaj więcej...

4

Dieta 1000 kalorii

Dieta 1000 kalorii dziennie pozwala szybko zredukować wagę: wystarczy ściśle stosować jadłospis, a w krótkim czasie osiągniemy wymarzoną szczupłą sylwetkę. Największą trudnością w stosowaniu diety jest niewielka ilość przyjmowanych kalorii, co może powodować uczucie głodu.

Czytaj więcej...

3

Dieta 1200 kalorii

Dieta 1200 kalorii to chyba najpopularniejsza dieta odchudzająca. Jadłospis na 7 dni, przeznaczony do samodzielnego stosowania w domu, oraz opis diety, podpowiedzą jak szybko schudnąć z ud, z brzucha, i z innych partii ciała, gdzie najczęściej odkłada się tkanka tłuszczowa. Dzięki samodyscyplinie, motywacji i konsekwencji, efekty będą widoczne już po tygodniu stosowania diety.

Czytaj więcej...

1

Dieta 1200 kalorii z warzywami

 

To wersja diety 1200 kalorii dla osób, które lubią kiedy na ich talerzu znajduje się dużo warzyw i owoców. Do tego nie chcą rezygnować z energetycznych śniadań. Warto jej spróbować, bo niska kaloryczność posiłków powoduje szybki spadek wagi.

Czytaj więcej...

6

Dieta 1500 kalorii

Dieta 1500 kalorii - w odróżnieniu od diety 1000 lub 1200 kalorii - przeznaczona jest dla osób, które preferują chudnięcie wolniejsze, bez drastycznych wyrzeczeń żywieniowych. Do diety warto włączyć ulubioną formę aktywności fizycznej, aby wspomóc proces redukcji tkanki tłuszczowej.

Czytaj więcej...

7

Dieta 5 kilo mniej

Dieta polega na stopniowej i bezbolesnej zamianie bezwartościowego i tuczącego jedzenia zdrowymi produktami, które dostarczają energii i jednocześnie pozwalają stracić kilka zbędnych kilogramów. Te wartościowe produkty żywieniowe autorka diety nazwała "superproduktami".

Czytaj więcej...

21

Dieta 50/50 (dieta co drugi dzień)

Dieta 50/50 polega na odchudzaniu się… co drugi dzień. Trudno w to uwierzyć, ale stosując tę metodę w dwa miesiące możemy stracić nawet kilkanaście kilogramów – tyle właśnie schudł pomysłodawca diety, amerykański chirurg plastyk James B. Johnson.

Czytaj więcej...

75

Dieta 5:2

Dieta 5:2 obecnie jest jedną z najpopularniejszych diet na świecie. Dzieje się tak dlatego, że łatwo ją stosować w praktyce. Przez pięć dni w tygodniu można jeść to, co zwykle, natomiast przez dwa kolejne dni należy ograniczyć liczbę przyswajanych kalorii do 500-set u kobiet i do 600-set w przypadku mężczyzn. Dzięki temu prostemu zabiegowi, bez nadmiernych wyrzeczeń i codziennego głodowania, można stopniowo i na stałe zrzucić zbędne kilogramy.

Czytaj więcej...

73

Dieta 800 kalorii

Dieta 800 kalorii dziennie należy do grupy diet szybko redukujących wagę i jest ostrzejszym wariantem diety 1000 kalorii. Stosujemy ją tylko przez dwa tygodnie.

 

Czytaj więcej...

Polecamy

Obecnie

Odwiedza nas 138 gości oraz 0 użytkowników.

październik 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nowe diety

 O typie budowy ciała zwanym ...

Jesienią i zimą włosy tracą swój ...

Wybuchy złości, migrena, ...

Liczba zachorowań na nowotwory z ...

Właściwości lecznicze rosołu ...

Polecamy

Zdrowa żywność, czyli jagody goji, ...

Superfoods to produkty bogate w dobroczynne dla organizmu składniki odżywcze. To inaczej zdrowa ...

Niezawodny środek na przeziębienie

  Na przeziębienie, kaszel i gorączkę najskuteczniej zadziałają domowe specyfki z naturalnych ...

Domowy sposób na grypę i gorączkę

Pojawia się nagle i od razu kładzie do łóżka. Wysoka gorączka, bóle mięśniowe trudne do ...

Czy ziołowe przyprawy mogą szkodzić?

Tymianek, rozmaryn, bazylia, jałowiec – ziołowe przyprawy na dobre zagościły w naszych kuchniach. ...

Top