Porozmawiajmy o dietach

 

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
details-images

Pokaż nam co jesz, a powiemy Ci jaką jesteś kobietą

Sposób odżywiania jest nierozerwalnie związany z naszą osobowością. I dotyczy to wyłącznie kobiet. Inaczej jedzą panie, które są z natury spokojne, a inaczej te będące wulkanem energii. Które kobiety odżywiają się najzdrowiej?

Sposób odżywiania jest nierozerwalnie związany z naszą osobowością. I dotyczy to wyłącznie kobiet. Inaczej jedzą panie, które są z natury spokojne, a inaczej te będące wulkanem energii. Które kobiety odżywiają się najzdrowiej?

 

Zdrowa dieta nie dla każdego

 

Udowodnili to amerykańscy naukowcy, którzy przebadali panie pracujące w różnych zawodach i w różnym wieku. Okazało się, że przy wyborze tego, co znajdzie się na ich talerzach, nie decyduje moda, wiek, czy też wychowanie, ale charakter. Jeśli każda z pań dokładnie przeanalizuje to, co wybiera do swojego codziennego menu, według naszych poniższych wskazówek, to pewnie zgodzi się z wynikami badań amerykańskich naukowców.

 

 

Co jeść będąc kreatywną i silną kobietą?

 

Kobiety, które są ufne, twórcze, ale zarazem pewne siebie i nieskłonne do konformizmu nie zwracają zbytniej uwagi na to, co jedzą. Do diety podchodzą kreatywnie, łącząc w niej wszystko, na co mają ochotę. Lubią zakupy, podczas których z przyjemnością zapełniają kosze różnymi smakołykami. Rzadziej przechodzą na restrykcyjne diety, częściej wybierają sposób odchudzania oparty w dużej mierze na wysiłku fizycznym. Nie przejmują się dietą, ale z drugiej strony częściej też przybierają na wadze.

 

Panie o łagodnym charakterze i ich dieta

 

Panie o przyjacielskim usposobieniu, chętne do współpracy z innymi, rzetelnie podchodzące do swoich obowiązków szybciej zainteresują się dietą i zdrowym stylem życia, niż te o silnej osobowości. To, co jedzą ma dla nich umiarkowane znaczenie, co nie znaczy, że nie cenią sobie dobrej kuchni i nowych smaków. Jeśli przyjaciółka lub znajomy poleci im dietę, dzięki której odniósł sukces w odchudzaniu, to także i one spojrzą na nią przychylnym okiem i chętnie ją zastosują.

 

 

Dieta wrażliwych kobiet

 

Inaczej podchodzą do tematu odżywiania panie, który są wrażliwe, uczuciowe, kochające przyrodę. Do tej grupy zaliczają się również kobiety, którym brakuje pewności siebie. Często wynika to z ich ogromnej wrażliwości i głębokiego odczuwania empatii. Oprócz tych cech usposobienia, są to także panie ceniące sobie uniwersalne wartości i podchodzące do życia tradycyjnie. Kobiety o takim usposobieniu zwracają szczególną uwagę na zasady zdrowego odżywiania. Cenią sobie produkty pochodzące z ekologicznych farm, lubią robić zakupy na targach z żywnością. Często są wegetariankami. Dzieci i najbliżsi takich pań są najzdrowszymi ludźmi pod słońcem.

 

 

 

Polecamy

Obecnie

Odwiedza nas 103 gości oraz 0 użytkowników.

sierpień 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nowe diety

 O typie budowy ciała zwanym ...

Jesienią i zimą włosy tracą swój ...

Wybuchy złości, migrena, ...

Liczba zachorowań na nowotwory z ...

Właściwości lecznicze rosołu ...

Polecamy

Zdrowa żywność, czyli jagody goji, ...

Superfoods to produkty bogate w dobroczynne dla organizmu składniki odżywcze. To inaczej zdrowa ...

Niezawodny środek na przeziębienie

  Na przeziębienie, kaszel i gorączkę najskuteczniej zadziałają domowe specyfki z naturalnych ...

Domowy sposób na grypę i gorączkę

Pojawia się nagle i od razu kładzie do łóżka. Wysoka gorączka, bóle mięśniowe trudne do ...

Czy ziołowe przyprawy mogą szkodzić?

Tymianek, rozmaryn, bazylia, jałowiec – ziołowe przyprawy na dobre zagościły w naszych kuchniach. ...

Top