Porozmawiajmy o dietach

 

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
details-images

Christina Aguilera: ofiara podjadania

Wydawałoby się, że ma wszystko - ogromny talent, wielkie sukcesy, dziesiątki milionów sprzedanych płyt na całym świecie. A jednak sukcesy zawodowe rozminęły się ze szczęściem osobistym. Rozwód w 2011 roku, kończący 7-letnie małżeństwo, doprowadził gwiazdę do lekkiego kryzysu i... utraty figury.

 

Drobna blondynka o potężnym głosie

 

Christina Aguilera, amerykańska gwiazda, piosenkarka obdażona wyjątkowym i rzadko spotykanym głosem o rejestrze gwizdkowym, czyli osiągającym najwyższe tony skali dźwiękowej, przez wiele lat była uosobieniem amerykańskigo mitu o sukcesie. Drobna blondynka o potężnej skali głosu odnosiła sukces za skucesem. Aż do momentu rozwodu, kiedy to z gwiazdą zaczęło dziać się coś niepokojącego.

 

 

Podjadanie lekarstwem na kłopoty

 

Przez siedem lat, od 2005 do 2011 roku, była szczęśliwą żoną Jordana Bratmana, pracownika firmy zajmującej się jej interesami. Owocem tego związku jest 6-letni obecnie syn. Sielankę rodzinną przerwał rozwód w 2011 roku.

 

Załamana artystka próbowała pocieszać się nadużywając alkoholu i... jedzenia. Spowodowało to, że w krótkim czasie znacznie przytyła, a po filigranowej 157-centrymentrowej blondynce pozostało tylko wspomnienie. Amerykańskie media złośliwie komentowały jej wygląd, a ona uparcie odpierała ataki tumacząc, że uwielbia swoje kobiece krągłości.

 

Czas opamiętania i... diety

 

Po wielu miesiącach tycia piosenkarka w końcu wzięła się w garść i powiedziała "dość"! Natychmiast rozpoczęła walkę ze swoimi zbędnymi kilogramami. Przez kilka miesięcy intensywnej diety schudła 14 kilogramów. Od razu wróciła też do swojego seksownego wizerunku, m.in. udzielając wywiadu jednemu z pism dla panów, bogato zdobionego bardzo zmysłową sesją zdjęciową.

 

Jaką dietę stosuje Christina Aguilera?

 

Amerykańskie media dotarły do informacji, że gwiazda odchudza się na własną rękę.  Zrezygnowała z ulubionych do tej pory smażonych potraw, których miejsce zajęły zdrowe produkty i posiłki. Szuka też diet na portalach internetowych, a potem je stosuje.Christina Aguilera schudła już 14 kilogramów, ale jak zapowiada - to jeszcze nie koniec. Poradziła sobie z kryzysem osobistym i ze zbędnymi kilogramami, a dla wielu kobiet stała się przykładem, na to, że aby schudnąć nie trzeba zatrudniać rzeszy dietetyków i trenerów, wystarczy odpowiednia motywacja i dobry portal internetowy z dużym wyborem diet.

 

Polecamy

Obecnie

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.

sierpień 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nowe diety

 O typie budowy ciała zwanym ...

Jesienią i zimą włosy tracą swój ...

Wybuchy złości, migrena, ...

Liczba zachorowań na nowotwory z ...

Właściwości lecznicze rosołu ...

Polecamy

Zdrowa żywność, czyli jagody goji, ...

Superfoods to produkty bogate w dobroczynne dla organizmu składniki odżywcze. To inaczej zdrowa ...

Niezawodny środek na przeziębienie

  Na przeziębienie, kaszel i gorączkę najskuteczniej zadziałają domowe specyfki z naturalnych ...

Domowy sposób na grypę i gorączkę

Pojawia się nagle i od razu kładzie do łóżka. Wysoka gorączka, bóle mięśniowe trudne do ...

Czy ziołowe przyprawy mogą szkodzić?

Tymianek, rozmaryn, bazylia, jałowiec – ziołowe przyprawy na dobre zagościły w naszych kuchniach. ...

Top